DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY 2019 PDF Drukuj Email

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

(Janusz Korczak)

Zaproszenie

Dyrektor i nauczyciele Publicznej Szkoły Podstawowej nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Opolu zapraszają Dzieci wraz z Rodzicami na Dzień Otwarty Szkoły, który odbędzie się 20 marca 2019 r. (środa) w godzinach od 17.00 do 19.00.

Podczas spotkania będzie można zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły, poczuć jej rodzinną atmosferę, porozmawiać z nauczycielami i uczniami oraz obejrzeć wyposażenie sal lekcyjnych.

W związku z planami utworzenia w szkole jednego oddziału klasy pierwszej, proszę o jak najszybsze podjęcie decyzji co do szkoły, w której Państwa dziecko rozpocznie naukę w klasie I  i  poinformowanie o tym fakcie dyrektora szkoły (w przypadku rezygnacji, można wysłać stosowną informację poprzez pocztę elektroniczną). Jest to szczególnie ważne z powodu dużego zainteresowania ofertą szkoły ze strony uczniów spoza jej obwodu (pierwszeństwo mają uczniowie z obwodu szkoły).

Dyrekcja, grono pedagogiczne

mod_vvisit_counterWszystkie dni2046451