Czarodziejski ołówek- akcji z potrzeby serca- od serca, do serca PDF Drukuj Email

Bardzo dziękujemy za tak wielkie wsparcie  akcji z potrzeby serca- od serca, do serca.

“Czarodziejski ołówek” zbiórka przyborów szkolnych dla dzieci z dalekiego Peru. Wszystkie rzeczy zostały przekazane dla  ks. Marcina Ogioldy, który przekaże materiały dla misjonarki z Domu Serc Agnieszki Ogioldy. Uczniowie naszej szkoły stworzyli piękną kartkę z świątecznymi życzeniami którą wysłaliśmy do Peru.

mod_vvisit_counterW tym tygodniu19808
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu20400