Sukcesy taneczne Blanki PDF Drukuj Email
Uczennica naszej szkoły, Blanka Kocik, w ostatnich tygodniach zdobyła z zespołem Pech Mini w sumie 6 medali. Oto lista największych sukcesów Blanki w tym roku szkolnym:

Mistrzostwo Świata w kategorii Disco Dance do lat 11 oraz Vice Mistrzostwo Świata w kategorii Street Dance Show do lat 11 podczas Mistrzostw  Świata IDO (International Dance Organization) odbywających się we wrześniu 2016 roku na Sardynii.

Mistrzostwo Polski w kategorii Street Dance Show do lat 11, Vice Mistrzostwo Polski w kategorii Disco Dance do lat 11 oraz brązowy medal w kategorii Mini ormacje Street Dance Show do lat 11 podczas Krajowych Mistrzostw Tańca International Dance Organization 2017.

Pierwsze miejsca w Klasie Mistrzowskiej Masters Class  podczas IX Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Nowoczesnego Freestyle Dance Nysa marzec 2017 w kategoriach:

- formacje Disco do lat 11

- miniformacje Street Dance Show do 11 lat