Bartek znawcą Chopina :) PDF Drukuj Email

Bartosz Dorosiewicz wziął udział w konkursie pod nazwą „Talentem świata obywatel”. Konkurs odbył się 21 marca w Opolskiej Szkole Muzycznej, a był skierowany do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Zadania konkursowe podzielono na dwie części – pierwsza dotyczyła zagadnień z życia i twórczości Fryderyka Chopina; w drugiej uczniowie rozpoznawali utwory kompozytora grane „na żywo”, niejednokrotnie nie od początku, ale od środkowych części. Zwieńczeniem konkursu było spotkanie z mistrzem – prof. Andrzejem Jasińskim w Filharmonii Opolskiej, z którego rąk laureaci konkursu otrzymali 23 marca nagrody. Wśród nich jest Bartek, który otrzymał wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy!!!

mod_vvisit_counterW tym tygodniu19841
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu20400