ZAJĘCIA PROJEKTOWE - INFORMACJE PDF Drukuj Email

Zajęcia nowych grup projektowych ruszają od przyszłego tygodnia (od 25 września) - szczegółowe harmonogramy zostaną wkrótce umieszczone na stronie internetowej oraz tablicy ogłoszeń.

Wyniki rekrutacji zostaną w tym tygodniu przekazane uczestnikom zajęć przez prowadzących oraz rodzicom przez wychowawców (drogą mailową); uczniowie niezakwalifikowani zostali wpisani na listę rezerwową.

W razie pytań prosimy o kontakt z koordynatorem projektu - Aleksandrą Domką-Kordek.

Twoje IP: 54.81.73.2
Dzisiaj: Paź 21, 2017