Rajd "10" na Górę Świętej Anny PDF Drukuj Email

Szkolny Rajd na Górę św. Anny

"POZNAJEMY OPOLSKIE NA 800-LECIE OPOLA"

historyczno-przyrodniczo-religijny

Głównym celem rajdu jest wspieranie wszechstronnego rozwoju ucznia poprzez kształtowanie nawyku aktywnego wypoczynku. Dzieci spędzają czas wśród przyjaciół, na świeżym powietrzu. Mają możliwość poznawania tradycji, kultury narodowej oraz przyrody najbliższej okolicy. Podczas pieszych wędrówek po urokliwych zakątkach Góry św. Anny i okolic poznają wiele ciekawych informacji o odwiedzanych miejscach, zdobywając tym samym wiedzę historyczną, przyrodniczą i religijną.

Serdecznie zachęcamy do udziału wszystkich uczniów! :)

Twoje IP: 54.167.29.208
Dzisiaj: Lut 25, 2018