Tysiąc książek dla bibliotek szkolnych - akcja PDF Drukuj Email

Drodzy Uczniowie i Rodzice!

Nasza szkoła przystąpiła do programu Empiku, w którym biblioteka szkolna może otrzymać 1000 książek za darmo. Ewentualna wygrana zależy od nas i od Was. Trzeba bowiem przez 20 dni oddawać głos na naszą szkołę na stronie: www.empik.com/biblioteki Oczywiście, im więcej głosów, tym większa szansa - pierwszych 10 szkół otrzyma książki. Dlatego tak ważne jest, byśmy zaangażowali się nie tylko wszyscy, ale byśmy zaangażowali w to również znajomych. Jesteśmy niedużą szkołą, więc nie wystarczą same nasze głosy.

Czekamy na Wasze głosy! :) To tylko kilka sekund i kilka kliknięć raz dziennie przez niecały miesiąc!

Od poniedziałku 2 października do 22 października - głosuj raz dziennie na naszą szkołę

mod_vvisit_counterDzisiaj2012
mod_vvisit_counterWczoraj2013