Kartka dla Powstańca PDF Drukuj Email
Nasi uczniowie i nauczyciele wzięli udział w finale ogólnopolskiej akcji Kartka dla Powstańca i
otrzymali podziękowania od Pani Violetty Rezler-Wasielewskiej - dyrektor Centralnego Muzeum Jeńców Wojennych  w Opolu. Kartki wykonane przez naszych uczniów zostały przekazane dla powstańców warszawskich. Prace dzieci spowodowały wielkie wzruszenie i radość u gości specjalnych.
Cala relacja  z dzisiejszego spotkania znajduje się na stronie Facebook muzeum: https://pl-pl.facebook.com/CMJWLambinowiceOpole/

mod_vvisit_counterDzisiaj1971
mod_vvisit_counterWczoraj2013