GŁOSOWANIE W BUDŻECIE OBYWATELSKIM OPOLA PDF Drukuj Email

Szanowni Państwo! Drodzy Rodzice!

Przypominamy, że już 16 października (poniedziałek) rozpocznie się głosowanie na projekty w ramach Budżetu Miasta Opola i potrwa do 22 października (niedziela).

Karty do głosowania wydawane są wyłącznie w punktach głosowania, po jednej dla każdej osoby głosującejGłosujemy na trzy projekty dotyczące naszej szkoły:

zadania małe:

12/18

Osiedlowe centrum kulturalne przy PSP 10

183/18

Modernizacja kompleksu szatni i   stołówki w PSP10-miejsce integracji mieszkańców

zadania mikro:

28/18

Wyposażenie oraz organizacja zajęć osiedlowego klubu łuczniczego

Prosimy pamiętać (
są zmiany w głosowaniu wobec poprzednich lat):

- można oddać głos maksymalnie na 3 projekty duże, 3 małe i 3 zadania mikro (maksymalnie na 9 zadań)

- głosować mogą mieszkańcy Opola, którzy ukończyli 16 rok życia,

- głosowanie odbywa się wyłącznie na kartach do głosowania oznakowanych przez Urząd Miasta Opola,

- osoba głosująca powinna na karcie do głosowania wskazać zadania do realizacji i niezwłocznie oraz osobiście wrzucić ją do urny,

- każdy mieszkaniec może wypełnić wyłącznie jedną kartę do głosowania,

- zabrania się głosowania za osoby trzecie, pod rygorem uznania takiego głosu za nieważny.

Uwaga! Głos można oddać:

1. w formie elektronicznej poprzez stronę: https://dialog.um.opole.pl/

2.  w formie papierowej w punktach wyznaczonych przez Prezydenta.

3.  Głosowanie w formie papierowej następuje poprzez osobiste wrzucenie karty do głosowania do urny.

Prosimy Państwa o głosy oraz zachęcanie znajomych do głosowania na nasze projekty.

Dziękujemy za zaangażowanie!

Twoje IP: 23.20.162.200