6 grudnia 2017 r. Dzień Czerwony PDF Drukuj Email

Serdecznie zapraszamy wszystkie klasy do udziału  w konkursie na najlepiej ubraną klasę w kolorze czerwonym.

Czekają dwie równoległe nagrody główne – wyjście do kina lub teatru. Nie ma podziałów na grupy wiekowe. Zwycięzców wyłoni powołana Komisja, a Rada Rodziców wybierze nagrody.

Pamiętajcie, liczy się zaangażowanie uczniów i nauczycieli, kreatywność i pomysłowość. Zapraszamy serdecznie do zabawy.

*regulamin zabawy dostępny u Rady Rodziców.

Twoje IP: 54.80.115.140
Dzisiaj: Kwi 24, 2018