Warsztaty na Politechnice Opolskiej kl. 7 PDF Drukuj Email

W ramach tegorocznego Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery którego hasło przewodnie brzmi " Ja na rynku pracy: moje talenty i moje kompetencje" , jest propagowanie świadomych wyborów edukacyjnych oraz zachęcenie do planowania kariery zawodowej.

Uczniowie kl VII   uczestniczyli  w warsztatach organizowanych przez Politechnikę Opolską. Warsztaty pisania gier komputerowych , czas trwania 60 min z podziałem na dwie grupy, zajęcia pt " Zarabianie może być zabawą czy rozgrywką - Chłopskiej Szkoły Biznesu"( ekonomiczna gra planszowa), zawód inżynier. Uczniowie super się bawili i w ciekawy sposób pogłębiali swoją wiedzę.

Anna Pańków i Beata Stankiewicz

Twoje IP: 54.163.39.19