Festiwal Piosenki Dziecięcej PDF Drukuj Email

Dziś odbywał się w MDK-u 21 Mikołajkowy Festiwal Piosenki Dziecięcej, w którym uczestniczyła Martyna Grobelak reprezentując Naszą szkołę.  Przepięknie zaśpiewała piosenkę "Niech pada..." . Konkurencja była duża - 60 uczestników.  Dzięki doskonałemu wykonaniu piosenki zakwalifikowała się do koncertu finałowego, przy czym stała się finalistką tegoż festiwalu.  Koncert finałowy odbędzie się 6 grudnia w Filharmonii Opolskiej.

Agnieszka Mostowska

Twoje IP: 54.163.39.19