Zapraszamy na Kiermasz Bożonarodzeniowy PDF Drukuj Email

Rada Rodziców wspólnie z Dyrekcją i Gronem Pedagogicznym Publicznej Szkoły Podstawowej nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Opolu serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców społeczności lokalnej wraz z rodzinami i znajomymi na Kiermasz Bożonarodzeniowy, który odbędzie się 18 grudnia 2017 r. (poniedziałek) o godz. 17.00. Podczas kiermaszu będzie można obejrzeć program artystyczny uczniów naszej szkoły, a także kupić ozdoby świąteczne, stroiki i ozdoby choinkowe wykonane przez dzieci oraz wyśmienite domowe wypieki. Wspólnie spędzony czas z pewnością pozytywnie wpłynie na integrację lokalnej społeczności.

Twoje IP: 54.162.128.159
Dzisiaj: Lip 19, 2018