DZIEŃ OTWARTY 2018 PDF Drukuj Email

W  czwartek w naszej szkole odbył się kolejny Dzień otwarty pod hasłem "Bo dzieci są najważniejsze."Podczas wizyty w szkole rodzice poznali strukturę szkoły, zapoznali się z ofertą edukacyjną, rozmawiali z dyrektorem i nauczycielami. Dzieci chętnie brały udział w zabawach w towarzystwie swoich przyszłych nauczycieli i kolegów ze szkolnego koła wolontariatu " Esprit-nazwa zobowiązuje" oraz wzięły udziału w licznych atrakcyjnych zajęciach: sportowych, plastycznych, przyrodniczych, matematycznych, teatralnych, muzycznych i komputerowych. Każde dziecko opuściło szkołę z uśmiechem na ustach, z własnoręcznie zrobionymi pracami plastycznymi i upominkiem.

Twoje IP: 23.20.236.61
Dzisiaj: Cze 24, 2018