Rekrutacja spoza obwodu- formularze PDF Drukuj Email

Szanowni Państwo!

Już wkrótce rusza nabór kandydatów spoza obwodu. Od 26 marca można składać wnioski o przyjęcie dziecka do Publicznej Szkoły Podstawowej nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Opolu. Chętnych rodziców prosimy o złożeniu wniosku wraz z oświadczeniami w sekretariacie Szkoły (w godz. 8.00-16.00).

Prosimy pamiętać, że podczas składania wniosku o przyjęcie do szkoły rodzice/opiekunowie prawni zobowiązani są do przedłożenia urzędowego dokumentu potwierdzającego numer PESEL dziecka (np. paszport, dowód osobisty, skrócony akt urodzenia). Dokumentem takim nie jest książeczka zdrowia ani inny druk bez ważnej pieczęci urzędowej. Ponadto rodzic/opiekun prawny musi okazać podczas składania wniosku dowód tożsamości.

mod_vvisit_counterDzisiaj1970
mod_vvisit_counterWczoraj2013