świąteczne kartki e-twinning'owe PDF Drukuj Email

Święta Wielkiej Nocy tuż tuż, a uczniowie naszej szkoły przez ostatnie dwa tygodnie tworzyli na lekcjach plastyki autorskie kartki wielkanocne. Po raz kolejny bowiem w ramach portalu edukacyjnego eTwinning, uczestniczymy w wymianie kartek ze szkołami zza granicy. Była to również świetna okazja do przypomnienia sobie zwrotów związanych z życzeniami w j. angielskim. W tym roku nasze kartki zawędrują do Rumunii, Portugalii oraz jednej ze szkół w Polsce. Mamy nadzieję, że i my nie będziemy musieli długo czekać na kartki od naszych zagranicznych przyjaciół. Wszystkim uczniom dziękuję za zaangażowanie w tworzeniu kartek!

Agnieszka Mikołajczak

Twoje IP: 54.162.128.159