Spotkanie z pracownikami biura Jazłowieckiej PDF Drukuj Email

9 maja w Dniu Europy uczniowie naszej szkoły biorący udział w projekcie unijnym "Młodzi Odkrywcy Sekretów Nauki" Mów śmiało! Przygotowanie uczniów do wystąpień przed publicznością" wzięli udział w niezwykłym spotkaniu. Pracownicy biura Danuty Jazłowieckiej Posłanki do Parlamentu Europejskiego zaprosili nas do swojej siedziby przy ulicy Łangowskiego w Opolu. Pani Europoseł ciepłymi słowami powitała nas prosto z Brukseli dzięki specjalnie dla nas przygotowanemu filmikowi. Następnie pracownicy biura opowiedzieli nam, jak przebiega codzienna praca nad przemówieniami.
Uczniowie mieli okazję zadawać pytania, a nawet zaprezentować własne umiejętności oratorskie.
Dzieci w znakomitych humorach, obdarowani upominkami wrócili na swoje lekcje.

mod_vvisit_counterW tym miesiącu32069

Twoje IP: 54.80.81.223