100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości PDF Drukuj Email

W poniedziałek 18.06.2018r. o godzinie 10.15 odbędą się w naszej szkole uroczyste obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Wydarzenie rozpocznie się od podsumowania i nagrodzenia uczniów, którzy wzięli udział w miejskim konkursie plastyczno-literackim "Miś Wojtek - bohater wojenny". Następnie uczniowie naszej szkoły będą tworzyli poszczególne obrazy upamiętniające odzyskanie niepodległości przez Polskę. W wydarzeniu będzie towarzyszyła nam telewizja, dlatego też jeśli nie wyrażają Państwo zgody na uczestnictwo Państwa dzieci w nagraniu prosimy poinformować o tym pisemnie wychowawcę klasy. Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w wydarzeniu.

mod_vvisit_counterDzisiaj1985
mod_vvisit_counterWczoraj2013