DOBRY START - program Miasta Opola PDF Drukuj Email

Drodzy Rodzice!

Rusza Program wyrównywania szans edukacyjnych „DOBRY START” dla dzieci  zamieszkałych w Opolu, uczęszczających  w roku szkolnym 2018/2019 do klas pierwszych szkół podstawowych.

W załączniku znajdują się informacje dotyczące warunków otrzymania wsparcia, a także wniosek oraz klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych.

Prosimy szczególną uwagę zwrócić na podane terminy oraz warunki uzyskania zwrotu poniesionych kosztów!

Twoje IP: 52.91.185.49
Dzisiaj: Gru 12, 2018