Budżet Obywatelski Miasta Opole na rok 2019 PDF Drukuj Email

Dzisiaj ogłoszono wyniki głosowania BO Miasta Opole na rok 2019. Niestety, popierane przez nas projekty:

• Utworzenie osiedlowego klubu łuczniczego dzielnicy Szczepanowice (Zadania Ogólnomiejskie - Mikro, nr 26/19)

• Utworzenie osiedlowego centrum kulturalnego przy PSP 10 (Zadania dzielnicowe - Rejon VI: Szczepanowice-Wójtowa Wieś, Żerkowice, Chmielowice, Winów, nr 58/19).

zdobyły zbyt małą liczbę głosów, aby zwyciężyć. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w walkę o realizację naszych marzeń i oddali głosy na zgłoszone przez naszych przyjaciół wnioski. Tym samy kończymy przygodę z Budżetem Obywatelskim, ponieważ w następnych latach szkoły nie będą już mogły uczestniczyć w konkursie.

Jednocześnie przypominamy, ze w latach 2015-2018 zgłosiliśmy aż 8 wniosków, z których dwa uzyskały akceptację mieszkańców i zostały zrealizowane:

- w 2015 r. było to boisko wielofunkcyjne, którego projekt zgłosił do Budżet Obywatelskiego Miasta Opole na rok 2015 Pan Marek Cholewa (wartość inwestycyjna to około 700 tys. zł),

- w 2017 r. na terenie szkoły wybudowano siłownię na świeżym powietrzu, zrealizowaną na podstawie projektu zgłoszonego do Budżetu Miasta Opole na rok 2017 przez Panią Sandrę Cierniak (wartość inwestycji to około 100 tys. zł).

Nauczyciele i dyrektor PSP nr 10 w Opolu

Twoje IP: 34.224.102.60