TYDZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU PDF Drukuj Email

W dniach od 18.02. - 22.02.2019 w szkole odbył się "Tydzień bezpiecznego Internetu" w ramach profilaktyki dot. cyberbezpieczeństwa oraz różnych zagrożeń związanych z Internetem. Nauczyciele na zajęciach informatyki w klasach 4-8 przeprowadzili rozmowy z uczniami oraz poinformowali o różnych zagrożeniach w sieci. Na podstawie wiedzy i własnych umiejętności uczniowie stworzyli szkolną gazetkę na której zostały umieszczone informacje, czego nie powinno robić się w Internecie oraz na co zwracać uwagę! Ponadto w ramach zadań projektowych zostały stworzone plakaty z okazji DBI na których znalazły się bardzo ciekawe hasła wymyślone przez uczniów. Wszystkim uczniom zaangażowanym w tworzenie gazetki szkolnej oraz plakatów serdecznie dziękuję i gratuluję - Good job!

mod_vvisit_counterW tym tygodniu19864
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu20400