Spotkanie z p. Donatem Przybylskim - radiowcem i absolwentem naszej szkoły PDF Drukuj Email

piątek, 10 lutego 2012 22:24

Czy radio odchodzi do lamusa? Co to właściwie znaczy - mieć radiowy głos? Jak zostać radiowcem i co trzeba przeskrobać, by wylądować na dyrektorskim dywaniku? - na te i wiele innych dociekliwych pytań odpowiadał nam niezwykle barwnie i zajmująco nasz sympatyczny gość, znany opolski radiowiec i absolwent naszej Dziesiątki, pan Donat Przybylski.

Pan Donat przyjął nasze zaproszenie i odwiedził nas w mroźny, lutowy  dzień, ogrzewając go emocjonującymi opowieściami - wspomnieniami ze szkoły, która nas połączyła. Okazało się, że absolwent dobrze zna każdy zakamarek szkolnego budynku i pamięta wiele wydarzeń i przygód, które tu przeżył. Opowiedział nam kilka ciekawych historyjek związanych z Dziesiątką, dawnymi nauczycielami i przyjaciółmi ze szkolnej ławy. W tych barwnych opowieściach nie zabrakło wspomnień o panu Marku Toczku, koledze ze szkoły, a przy okazji tacie uczennicy klasy piątej, który towarzyszył panu Donatowi podczas spotkania w szkole.

Redaktor Radia Opole podzielił się z nami swoimi pasjami, interesująco mówił o radiu, filmach i sporcie, który uwielbia. Na pewno zapamiętamy, wielokrotnie (ale nie do znudzenia) powtarzane przez naszego  gościa zdanie - trzeba mieć swoją pasję!

Spotkanie z panem Przybylskim zakończyło się wspólną grą w koszykówkę, pan Donat dał nam niezły wycisk, a my zgodnie stwierdziliśmy, że była to najlepsza lekcja wychowania fizycznego od miesięcySmile

Panie Donacie - DZIĘKUJEMY!!!

Poprawiony ( wtorek, 08 maja 2012 20:15 )

mod_vvisit_counterW tym tygodniu19731
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu20400