Relacja z Dnia Otwartego PDF Drukuj Email

8 marca otworzyliśmy szeroko drzwi naszej szkoły, by każdy zainteresowany nauką u nas mógł podglądnąć, jak wyglądają nasze zajęcia, pracownie, nauczyciele...

Odwiedziło nas mnóstwo przyszłych pierwszoklasistów wraz z rodzicami, którzy mieli możliwośc zadania nurtujących ich pytań, zwiedzić szkołę i obejrzeć sale, w których będą się bawić i uczyć ich dzieci.

Dzieciaki zaś wzięły udział w wielu ciekawych zajęciach przygotowanych przez naszych nauczycieli - wyruszyli w krainę baśni z grą sprawdzającą znajomość baśniowych bohaterów, składali modele z klocków Lego, przeprowadzali wybuchowe eksperymenty. Przedszkolaki mogły tez oddać się twórczej pracy malowania, wycinania, wyklejania i pisania literek na tablicy - tej tradycyjnej i interaktywnej. Każdy też mógł pobawić się sympatycznymi pacynkami - kompanami małych aktorów ze szkolnego teatru pacynkowego.

Dziękujemy serdecznym gościom za odwiedziny  - miło nam było Was gościć w naszych progach!

Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach (najbliższe już 28 marca o 17.00 - warsztaty zdobienia pisanek).

dzot1

dzot2