Zamki z piasku PDF Drukuj Email

Gorący piasek pod stopami i wakacyjny klimat w szkole? Wspaniała zabawa i zgodna praca w grupach?.. - OCZYWIŚCIE!

A wszystko to podczas konkursu na najpiękniejszy zamek z piasku w naszej szkolnej piaskownicy! Do konkursowych drużyn zgłosiło się mnóstwo uczniów, od tych najmłodszych po szóstoklasistów! Czekamy na drugi etap konkursowych eliminacji, podczas którego wyłonimy wygraną drużynę i piaskowy zamek - ten najpiękniejszy!

mod_vvisit_counterDzisiaj2079
mod_vvisit_counterWszystkie dni1982675