Zamki z piasku PDF Drukuj Email

Gorący piasek pod stopami i wakacyjny klimat w szkole? Wspaniała zabawa i zgodna praca w grupach?.. - OCZYWIŚCIE!

A wszystko to podczas konkursu na najpiękniejszy zamek z piasku w naszej szkolnej piaskownicy! Do konkursowych drużyn zgłosiło się mnóstwo uczniów, od tych najmłodszych po szóstoklasistów! Czekamy na drugi etap konkursowych eliminacji, podczas którego wyłonimy wygraną drużynę i piaskowy zamek - ten najpiękniejszy!

Twoje IP: 34.224.102.60
Dzisiaj: Sty 23, 2019