Rachunek bankowy Rada Rodziców PDF Drukuj Email

WAŻNE:

Od roku szkolnego 2016/2017 składki na Radę Rodziców rodzice/opiekunowie mogą wpłacać bezpośrednio na rachunek Rady Rodziców, przy czym konieczne jes,t aby w tytule przelewu wpisać: „ imię i nazwisko dziecka + klasa do której chodzi dziecko”.

Od dnia 28.10.2015 roku obowiązuje numer rachunku bankowego Rady Rodziców PSP 10 Opole

Bank Pocztowy SA
Nr rachunku: 23 1320 1999 2595 3291 2000 0001

- w tytule wpłat na zawsze proszę podawać następujące dane:

• imię i nazwisko dziecka,

• która klasa

• czego dotyczy wpłata (składka na Radę Rodziców, na basen, na Białą Szkołę, indywidualne darowizny itp.),

• każdorazowo po dokonaniu wpłaty, proszę na adres mailowy  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. wysyłać zestawienie osób, za które została dokonana wpłata (jeżeli będą wpłacali skarbnicy klasowi),

• koszt każdej wpłaty w placówkach Poczty Polskiej to 0,5%  od kwoty, minimum 6 zł – w związku z tym najlepiej wpłacać zbiorczo większą  kwotę.

Jeżeli wpłata będzie dokonywana przelewem będzie bezpłatna.

Informacja dla Rodziców

Na rachunek bankowy Rady Rodziców można indywidualnie wpłacać jedynie: indywidualne i zbiorowe wpłaty na Radę Rodziców, na basen, na Białą Szkołę oraz indywidualne darowizny. Pozostałe opłaty przyjmują skarbnicy klasowi.

Skarbnik Rady Rodziców

mod_vvisit_counterW tym tygodniu19692