Dzień Otwarty Drukuj Email

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

Janusz Korczak

Dyrektor i Nauczyciele Publicznej Szkoły Podstawowej nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Opolu zapraszają Dzieci wraz z Rodzicami na Dzień Otwarty Szkoły, który odbędzie się
7 kwietnia 2017 r. (piątek) w godzinach od 17.00 do 19.00 (rozpoczęcie na sali gimnastycznej).

Podczas spotkania będzie można zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły, poczuć jej rodzinną atmosferę, porozmawiać z nauczycielami i uczniami oraz obejrzeć wyposażenie sal lekcyjnych.

W związku z planami utworzenia w szkole jednego oddziału klasy pierwszej proszę o jak najszybsze podjęcie decyzji co do szkoły, w której Państwa dziecko rozpocznie naukę w klasie I,  i  poinformowanie o tym fakcie dyrektora Szkoły (w przypadku rezygnacji można wysłać  stosowną informację poprzez pocztę elektroniczną). Jest to szczególnie ważne z powodu dużego zainteresowania ofertą szkoły ze strony uczniów spoza jej obwodu (pierwszeństwo mają uczniowie z obwodu szkoły).

Dyrektor i pracownicy Szkoły

Poprawiony ( wtorek, 04 kwietnia 2017 07:18 )

Twoje IP: 54.81.73.2
Dzisiaj: Paź 21, 2017