Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych - laureaci z naszej szkoły PDF Drukuj Email

16 grudnia nasi uczniowie uczestniczyli w Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych w PG nr 8 w Opolu. Drużynowo w składzie: Jakub Brożek (kl. 5a), Wojtek Jaroszczuk (kl. 5b), Maciej Hasik (kl. 6) i Piotr Stocki (kl.6) - wywalczyli III miejsce w konkursach artystycznych i I miejsce w rozgrywkach sportowych.

W konkursie językowym - uczniowie klasy piątej: Kuba Brożek i Wojtek Jaroszczuk, zdobyli I miejsce, wyprzedzając wszystkich pozostałych uczestników (a warto dodać, że konkurs był dla uczniów klas szóstych).
Gratulujemy!

mod_vvisit_counterW tym tygodniu19719