Informacje o rekrutacji
Rekrutacja spoza obwodu- formularze PDF Drukuj Email

Szanowni Państwo!

Już wkrótce rusza nabór kandydatów spoza obwodu. Od 26 marca można składać wnioski o przyjęcie dziecka do Publicznej Szkoły Podstawowej nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Opolu. Chętnych rodziców prosimy o złożeniu wniosku wraz z oświadczeniami w sekretariacie Szkoły (w godz. 8.00-16.00).

Prosimy pamiętać, że podczas składania wniosku o przyjęcie do szkoły rodzice/opiekunowie prawni zobowiązani są do przedłożenia urzędowego dokumentu potwierdzającego numer PESEL dziecka (np. paszport, dowód osobisty, skrócony akt urodzenia). Dokumentem takim nie jest książeczka zdrowia ani inny druk bez ważnej pieczęci urzędowej. Ponadto rodzic/opiekun prawny musi okazać podczas składania wniosku dowód tożsamości.

Rekrutacja - formularze do wydruku PDF Drukuj Email

Szanowni Państwo,

załączniku formularze do wydruku.

Attachments:
Download this file (ZGŁOSZENIE DO SZKOŁY-OBWÓD.doc)ZGŁOSZENIE DO SZKOŁY-OBWÓD.doc[ ]52 Kb

Rekrutacja na rok szkolny 2018/2019 PDF Drukuj Email

Szanowni Państwo,

rozpoczęła się rekrutacja do szkół w Opolu. W załącznikach informacje oraz dokumenty.

Twoje IP: 54.80.115.140
Dzisiaj: Kwi 24, 2018