Kontakt z Radą Rodziców PDF Drukuj Email

W przypadku potrzeby przekazania informacji do Rady Rodziców PSP nr 10 w Opolu prosimy o przesłanie ich na adres poczty e-mail:

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. pole.pl lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Skład Prezydium Rady Rodziców na rok szkolny 2017/2018 w PSP nr 10 w Opolu PDF Drukuj Email

1.Skład Prezydium Rady Rodziców na rok szkolny 2017/2018 w PSP nr 10 im. Henryka Sienkiewicza
w Opolu:

Aleksander Marek - przewodniczący (kl. III a)

Adam Ramczykowski - zastępca przewodniczącego (kl. V b)

Magdalena Szydłowska - sekretarz (kl. II a)

Jarosław Brożek - skarbnik (kl. VI a)

Marcin Maćkowiak - członek (kl. I b)

Kinga Krawiec - członek (kl. IV a)

2. Na zebraniu plenarnym Rady Rodziców PSP nr 10 w Opolu 13.09.2017 r. podjęto decyzję o składce na Radę Rodziców w roku szkolnym 2017/2018, tj.

- przy jednym dziecku w PSP nr 10 w Opolu opłata wynosi 50 zł za cały rok,

- przy dwojgu dzieciach w PSP nr 10 w Opolu opłata wynosi 35 zł za każde dziecko w danej klasie, czyli w sumie 70 zł za cały rok;

- przy trzecim i kolejnym dziecku w PSP nr 10 w Opolu rodzice są zwolnieni z opłaty.

Wpłat można dokonywać bezpośrednio na rachunek Rady Rodziców lub u skarbników klasowych

Zwrot dla poszczególnych klas w wysokości 45% wpływów ze składek na Radę Rodziców wpłaconych przez daną klasę następuję na koniec każdego roku szkolnego w czerwcu pod warunkiem, że dana klasa wpłaci do 31 grudnia danego roku szkolnego minimum 60% wymaganej kwoty składki za daną klasę

Rachunek bankowy Rada Rodziców PDF Drukuj Email

WAŻNE:

Od roku szkolnego 2016/2017 składki na Radę Rodziców rodzice/opiekunowie mogą wpłacać bezpośrednio na rachunek Rady Rodziców, przy czym konieczne jes,t aby w tytule przelewu wpisać: „ imię i nazwisko dziecka + klasa do której chodzi dziecko”.

Od dnia 28.10.2015 roku obowiązuje numer rachunku bankowego Rady Rodziców PSP 10 Opole

Bank Pocztowy SA
Nr rachunku: 23 1320 1999 2595 3291 2000 0001

- w tytule wpłat na zawsze proszę podawać następujące dane:

• imię i nazwisko dziecka,

• która klasa

• czego dotyczy wpłata (składka na Radę Rodziców, na basen, na Białą Szkołę, indywidualne darowizny itp.),

• każdorazowo po dokonaniu wpłaty, proszę na adres mailowy  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. wysyłać zestawienie osób, za które została dokonana wpłata (jeżeli będą wpłacali skarbnicy klasowi),

• koszt każdej wpłaty w placówkach Poczty Polskiej to 0,5%  od kwoty, minimum 6 zł – w związku z tym najlepiej wpłacać zbiorczo większą  kwotę.

Jeżeli wpłata będzie dokonywana przelewem będzie bezpłatna.

Informacja dla Rodziców

Na rachunek bankowy Rady Rodziców można indywidualnie wpłacać jedynie: indywidualne i zbiorowe wpłaty na Radę Rodziców, na basen, na Białą Szkołę oraz indywidualne darowizny. Pozostałe opłaty przyjmują skarbnicy klasowi.

Skarbnik Rady Rodziców

Twoje IP: 54.81.73.2