Z życia szkoły 2009/2010
Zakończenie roku szkolnego 2009/2010 PDF Drukuj Email

Rok szkolny 2009/2010 zakończyliśmy bardzo uroczyście - z udziałem pana dyrektora, wychowawców, rodziców oraz zaproszonych gości. Był to szczególny dzień zwłaszcza dla szóstoklasistów, którzy pożegnali nauczycieli i kolegów ze szkoły podstawowej. Sztandar szkoły przejęli reprezentanci klasy czwartej i piątej - Kacper Górski, Adrianna Mielinicka i Eliza Nowak.

Wśród wielu wyróżnień i nagród dla uczniów, największym „prestiżem" cieszy się specjalna nagroda dyrektora dla „szczególnego absolwenta szkoły". W tym roku takim tytułem cieszy się Michał Jaroszczuk. Gratulujemy!

ZDJĘCIA W GALERII   <wejście>

Dni Otwarte X Brygady Logistycznej PDF Drukuj Email

W dniu 23.06.2010r. uczniowie klas I-III odwiedzili X Brygadę Logistyczną, gdzie oglądali wozy bojowe i na własnej skórze odczuli ciężar żołnierskiego ekwipunku.

KL.II Podziękowanie dla rodziców PDF Drukuj Email

Maria Bitka-Urbanek - wychowawca klasy II

serdecznie dziękuje wszystkim Rodzicom, którzy bezinteresownie włączyli się  w organizację Festynu Rodzinnego.

Panie upiekły przepyszne ciasta i babeczki, zaś Panowie piekli smaczne kiełbaski i wspaniale grali na szkolnym boisku. Klasa II przyniosła także bardzo dużo  fantów i książek.

Również uczniowie klasy II dopisali w 100% i przyszli na klasowe występy.

Wszyscy spędziliśmy miło i sympatycznie sobotnie przedpołudnie.

Olimpiada sportowa PDF Drukuj Email

W czwartek 17.06.2010r. nasza szkoła wzięła udział w Olimpiadzie Sportowej w ramach projektu "Bezpieczne dziś -bezpieczne jutro" organizowanego przez Miejską  Komendę Policji w Opolu.Było mnóstwo emocji i nie było przegranych .Każdy uczestnik wrócił z pięknym dyplomem i słodką niespodzianką.

Festyn Rodzinny PDF Drukuj Email

Dnia 12 czerwca w naszej szkole został zorganizowany Festyn Rodzinny. Celem tegoż spotkania była integracja oraz wspólna zabawa - dzieci, rodziców, pracowników i wszystkich przyjaciół szkoły. Pogoda dopisała, więc zgromadziliśmy się na boisku szkolnym.  Z uśmiechem na ustach wszyscy bawiliśmy się przy zabawach prowadzonych przez rodziców oraz występach artystycznych naszych uczniów. Rada Rodziców -  jak zwykle -  spisała się na medal, dbając o nasze podniebienia i świetny humor.

ZDJĘCIA W GALERII Smile <wejście>

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>