Świetlica szkolna PDF Drukuj Email

To czarodziejskie miejsce, gdzie uczniowie mogą rozwijać swoje zainteresowania  plastyczne, muzyczne, teatralne, sportowe,... .  Poprzez zabawy, gry i różne inne formy zajęć wyrabiane są  u dzieci umiejętności nawiązywania prawidłowych kontaktów z rówieśnikami w czasie wolnym, samodzielności w podejmowaniu i realizacji różnorodnych zadań, kształtowanie nawyków kultury życia codziennego, higieny i czystości, zasad kultury zdrowotnej.

ZAPRASZAMY, godziny otwarcia codziennnie 630-1715 <harmonogram>

Twoje IP: 54.224.99.70