Publiczna Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Opolu

Kadra
Kadra PDF Drukuj Email

 

Dyrektor: Robert Nawrocki

Wicedyrektor: Aleksandra Domka-Kordek

 

PRACOWNICY DYDAKTYCZNI

Nauczyciele:

Małgorzata Dobrowolska

edukacja wczesnoszkolna

Krystyna Kichman-Konik

edukacja wczesnoszkolna

Katarzyna Kołodziejczyk

edukacja wczesnoszkolna

Karolina Pawleta

edukacja wczesnoszkolna

Grażyna Przejczowska

edukacja wczesnoszkolna

Władysław Biliński

technika

Monika Borowiecka

język mniejszości - niemiecki

Beata Budzińska

religia

Maria Bury

język angielski

Justyna Czajka

język hiszpański

Ks. Mateusz Dąbrowski

religia

Agnieszka Dołęga-Mostowska

muzyka

Monika Kałuża

język polski, historia

Natalia Kotarska

język mniejszości - niemiecki

Justyna Kubas

język polski

Irena Lipok

język niemiecki, język mniejszości - niemiecki

Anna Mazurewicz-Nowacka

język polski

Agnieszka Mikołajczak

język angielski, plastyka

Anna Miszkiewicz

wychowanie fizyczne

Agnieszka Młynarczyk

biologia

Robert Nawrocki

przyroda

Katarzyna Nowak

religia

Anna Pańków

doradztwo zawodowe

Barbara Piwko

historia

Anna Rzepczyńska

język angielski

Tomasz Słowicki

zajęcia komputerowe/informatyka

Beata Stankiewicz

przyroda, matematyka, chemia

Jarosław Świeboda

fizyka, geografia, przyroda

Anna Tkaczuk

wychowanie fizyczne

Teresa Tomaszewska

wychowanie do życia w rodzinie

Iwona Wasik

matematyka, informatyka

Małgorzata Wesołowska

matematyka, edukacja dla bezpieczeństwa

Magdalena Witkowska

wychowanie fizyczne

 

Bibliotekarz

Aleksandra Domka-Kordek

 

Specjaliści

Monika Szczepaniuk-Łysek

pedagog szkolny

Maria Bury

nauczyciel wspomagający

Daria Faińska

nauczyciel wspomagający

Jadwiga Kubas

nauczyciel wspomagający

Agnieszka Młynarczyk

nauczyciel wspomagający

Karolina Pawleta

nauczyciel wspomagający

Anna Pańków

logopeda, nauczyciel wspomagający

 

Wychowawcy świetlicy:

Beata Budzińska

Ewa Chłopecka-Martynowicz

Katarzyna Kołodziejczyk

Anna Miszkiewicz

Grażyna Przejczowska

Tomasz Słowicki

Monika Szczepaniuk-Łysek

Teresa Tomaszewska

Iwona Wasik

 

PRACOWNICY ADMINISTRACJI

Sekretarz:

Katarzyna Marciniak


Główny księgowy:

Elena Gigiel


Kierownik administracyjny:

Agnieszka Sołtys


Specjalista ds. kadr:

Katarzyna Marciniak

 

Operator urządzeń multimedialnych:

Piotr Soppa

 

Specjalista ds. płac:

Grażyna Zuber

 

 

Obsługa:

Maria Misztal

Iwona Wilczek

Grażyna Zjawin

Leon Orzeł

 




Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1361
mod_vvisit_counterWczoraj1328
mod_vvisit_counterW tym tygodniu2689
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu16059
mod_vvisit_counterW tym miesiącu29446
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu43369
mod_vvisit_counterWszystkie dni1815725

We have: 67 guests, 2 bots online
Twoje IP: 3.82.51.133
 , 
Dzisiaj: Gru 18, 2018