Sukcesy naszych uczniów
Bartek znawcą Chopina :) PDF Drukuj Email

Bartosz Dorosiewicz wziął udział w konkursie pod nazwą „Talentem świata obywatel”. Konkurs odbył się 21 marca w Opolskiej Szkole Muzycznej, a był skierowany do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Zadania konkursowe podzielono na dwie części – pierwsza dotyczyła zagadnień z życia i twórczości Fryderyka Chopina; w drugiej uczniowie rozpoznawali utwory kompozytora grane „na żywo”, niejednokrotnie nie od początku, ale od środkowych części. Zwieńczeniem konkursu było spotkanie z mistrzem – prof. Andrzejem Jasińskim w Filharmonii Opolskiej, z którego rąk laureaci konkursu otrzymali 23 marca nagrody. Wśród nich jest Bartek, który otrzymał wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy!!!

Sukcesy taneczne Blanki PDF Drukuj Email
Uczennica naszej szkoły, Blanka Kocik, w ostatnich tygodniach zdobyła z zespołem Pech Mini w sumie 6 medali. Oto lista największych sukcesów Blanki w tym roku szkolnym:

Mistrzostwo Świata w kategorii Disco Dance do lat 11 oraz Vice Mistrzostwo Świata w kategorii Street Dance Show do lat 11 podczas Mistrzostw  Świata IDO (International Dance Organization) odbywających się we wrześniu 2016 roku na Sardynii.

Mistrzostwo Polski w kategorii Street Dance Show do lat 11, Vice Mistrzostwo Polski w kategorii Disco Dance do lat 11 oraz brązowy medal w kategorii Mini ormacje Street Dance Show do lat 11 podczas Krajowych Mistrzostw Tańca International Dance Organization 2017.

Pierwsze miejsca w Klasie Mistrzowskiej Masters Class  podczas IX Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Nowoczesnego Freestyle Dance Nysa marzec 2017 w kategoriach:

- formacje Disco do lat 11

- miniformacje Street Dance Show do 11 lat

- formacje Show do lat 11

Brawo Blanka!

Sukcesy taneczne uczniów PDF Drukuj Email

11 marca 2017 r. - jak się okazuje - był zwycięskim dniem dla uczniów i uczennic naszej szkoły :) W Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego, który odbywał się w Nysie, oprócz zespołu Scorpion Fresh PSP 10 sukces odniosły także uczennice klasy IV b.

Weronika Chotomska, Martyna Grobelak oraz Jagoda Janeta zajęły:

I miejsce w miniformacjach Disco Dance,

II miejsce w miniformacjach Show Dance oraz

III miejsce w formacjach do 11 lat.

Pękamy z dumy!!!

Taneczne sukcesy piątoklasistek z zespołu Scorpion PDF Drukuj Email

Uczennice kl. Va i Vb -  Emilia Ś. i  Liwia P. brały udział w Mistrzostwach Polski IDO w Karczewie i zdobyły z Mini Formacją Street Dance Show „Masterchef” 2 miejsce oraz Emilia -  dodatkowo -  szóste miejsce w Mini Formacji Disco Dance.

Dziewczynki brały również udział w Freestyle Dance w Nysie i zajęły 2 miejsce z Mini Formacją Street Dance Show „Masterchef”, 3 miejsce Dance Show „Media” oraz Emilka z Mini Formacją Disco Dance  - 1 miejsce.

Gratulujemy!

Złoto dla tancerzy ze Scorpion Fresh PSP 10!!! PDF Drukuj Email

11 marca 2017 r. Scorpion Fresh PSP 10 Opole brał udział w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego, który odbywał się w Nysie.

Z dumą informujemy, że nasi tancerze zdobyli 1. miejsce w kategorii
Rising Stars
(Wschodzące Gwiazdy), pokonując aż 15 innych formacji!

Zwycięski występ można zobaczyć na: //www.youtube.com/watch?v=LcG0iZCf13Q&feature=youtu.be

GRATULUJEMY!

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>