Opolskie Orły
Opolskie Orły 2016 PDF Drukuj Email

Z ogromną radością i dumą informujemy, ze dwie uczennice naszej szkoły:

Martyna Sowińska z kl. 4b ( III miejsce w konkurencji soft-stickw Taekwondo Polish Open Cup Opole, trener Łukasz Rewieński) i Karolina Szpyra z kl.6 (Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego, nauczyciel Anna Mazurewicz -Nowacka) w dniu 14 czerwca odebrały z rąk Prezydenta Miasta Opola odznakę i zaszczytny tytuł Opolskiego Orła.

Opolskie Orły to honorowe tytuły przyznawane przez Prezydenta Miasta Opola najzdolniejszym uczniom opolskich szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych – laureatom wojewódzkich, ogólnopolskich i międzynarodowych olimpiad i konkursów przedmiotowych, sportowych i artystycznych.

GRATULUJEMY!

Na zdjęciu Martynka (druga z lewej) oraz Karolina (w środku)

Opolskie Orły 2015 PDF Drukuj Email

Wczoraj, 16 czerwca 2015r. z rąk Prezydenta Miasta Opola, pana Arkadiusza Wiśniewskiego, gratulacje i tytuł Opolskiego Orła otrzymały dwie nasze uczennice -

Kaja Krawczyk i Natalia Bloch.

Dziewczyny są szkolnymi prymuskami, obie mają bardzo wysokie średnie ocen i są laureatkami wojewódzkich konkursów przedmiotowych - z języka polskiego i języka angielskiego.

Gratulujemy!

ory

Nasze Orły PDF Drukuj Email

Orły PSP 10